Changhong Launches the latest version of Android , in Indonesia Exclusively at JD.ID

Jakarta, 1. července 2019 - Changhong, který je průkopníkem v čínském průmyslu spotřební elektroniky, dnes uvedl na trh tři vlajkové typy chytrých televizorů Android exkluzivně na JD.ID s velmi dostupnou cenou.

Řada Changhong AI Android TV H4 je vybavena oficiální technologií AI (anglicky, Artificial Intelligence, umělá inteligence) z operačního systému Google, díky níž televizor přináší ty nejlepší funkce Google, jako je Google Play Store, Google Assistant a integrovaný Chromecast. Všechny tyto funkce zajišťují, že uživatelé mohou získat zábavní řešení typu „vše v jednom“, kde si mohou užít tisíce aplikací, her a různého zábavního obsahu, jako je hudba a filmy.

Nejen to - tento televizor používá Android 9.0, což je nejnovější verze systému Android, díky čemuž je Changhong AI Android TV H4 Series první Smart TV, která používá tento operační systém v Indonésii.

Řada Changhong AI Android TV H4 je k dispozici ve 3 sériích, jmenovitě L32H4 (32 palců), L40H4 (40 palců) a L43H4 (43 palců). Kromě různých velikostí obrazovek používá řada Changhong AI Android TV H4 také technologii HLG (anglicky Hybrid Log Gamma), což je technologie HDR, která se obvykle používá pouze pro kabelovou televizi, satelitní televizi a živou televizi - díky čemuž má tento televizor jasnější kvalitu obrazu a přesnější barvy, což má za následek vymazlené zobrazení obrázků.

Kromě displeje je kvalita zvuku řady Changhong AI Android TV H4 také nepochybná, protože využívá technologii Dolby Audio Processing, která poskytuje skutečné zvukové rozměry s výraznou a optimální kvalitou zvuku. Díky technologii Mali 470 je tento televizor o 50% energeticky účinnější než ostatní Smart TV ve své třídě.

„Společnost Changhong se zavázala poskytovat v Indonésii ty nejlepší vysoce kvalitní televizory za přijatelné ceny. A protože kvalita televizoru je dostatečně dobrá, je možné, abychom spotřebitelům poskytli „5-ti letou záruku“. Bereme na vědomí, že pověst společnosti JD.ID pro kategorii domácího zařízení je nezpochybnitelná. Tato spolupráce je pro nás zásadním krokem k posílení naší přítomnosti v Indonésii a doufáme, že to může být začátek pro lepší spolupráci v budoucnu, “uvedl [LUODAPENG] jako [generální ředitel] společnosti Changhong.

Mia Fawzia, vedoucí marketingu v JD.ID, rovněž uvedla: „Naše partnerství se společností Changhong doplňuje naše portfolio jakožto společnosti elektronického obchodování, které globální značky důvěřují jako té správné platformě pro posílení jejich pozice na indonéském trhu. Přítomnost společnosti Changhong také rozšířiuje katalog Smart TV na JD.ID, což nepochybně poskytne větší hodnotu a obohatí výběr našich zákazníků o dostupné Smart TV s originální zaručenou kvalitou. “

Changhong AI Android TV H4 s pětiletou zárukou (32 palců) a je prodávána výhradně na JD.ID od 1. července 2019. Během promo období (1. - 2. července 2019) budou všechny tři řady uvedeny pouze s exkluzivními propagačními cenami na JD.ID.

O společnosti Changhong

CHANGHONG je průkopníkem v čínském průmyslu spotřební elektroniky a byla založena v roce 1958. Udržuje si první pozici v čínském prodeji po dobu 20 po sobě jdoucích let s inovační technologií a vysoce kvalitními televizními produkty. Changhong hluboce kultivoval indonéský trh téměř 20 let, poté následovaly roky vývoje, PT Changhong Electric Indonesia, dceřiná společnost společnosti CHANGHONG v Indonésii, zde dosáhla lokalizované výroby a provozu. Hlavními produkty jsou televizory, klimatizace, chladničky atd. Také byly založeno 13 prodejních poboček v hlavních centrálních tržních oblastech, jako jsou JAKARTA, SURABAYA, SEMARANG, PALEMBANG, MEDAN atd. A prodejci jsou rozděleni do 31 provincií, Changhong byla kdysi jedna z nejpopulárnějších a nejprodávanějších značek domácích spotřebičů v Indonésii.

O společnosti JD.ID

JD.ID je přední online obchodní společnost v Indonésii, která zahájila svoji činnost v březnu 2016 a v současné době provozuje deset skladů v šesti velkých městech v Indonésii, včetně Jakarty, Surabaya, Pontianak, Medan, Makasar a Semarang, jejichž cílem je poskytovat integrované koncové služby. Společnost JD.ID, která je nositelem mise „make JOY“, se zavazuje, že bude neustále poskytovat pravé a originální produkty v souladu s #DijaminORI (autenticita zaručena) jako jedinečnou předlohou značky. V současné době JD.ID pojme více než 1 milion SKU v 19 hlavních kategoriích, které budou čas od času přidány. JD.ID se také zavazuje podporovat a rozvíjet futuristické technologie prostřednictvím JD.ID X - vůbec prvního showroomového centra umělé inteligence (AI) v Indonésii a jihovýchodní Asii; Virtuální JD.ID - které nabízejí nový způsob nakupování prostřednictvím skenování čárových kódů - vše je zabaleno do motivu #Advancing Indonesia.