Nová televize ChangHong CHiQ! Skvělá recenze, podívejte se zde

29. října, ChangHong, téme konference „Restart moudrosti“, které se konalo v Pekingu ShangDi • Yuan centru „Podzimní konference o vydání nového produktu CHiQ TV“.Wu Dinggang, zástupce generálního ředitele společnosti Sichuan ChangHong Electric Co., LTD a generální ředitel společnosti ChangHong Meling China, spolu s Čínskou asociací elektronického videa, cloudovou sítí a dalšími odborníky z oboru, stejně jako společnostmi Tencent, Huawei, Sogou, iflytek a dalšími partnery zahájil slavnostního uvedení nového produktu. Více než 100 zástupců médií bylo svědkem úžasného debutu nových produktů CHiQ smart family a zažilo předefinování konceptu smart life společností ChangHong.Extrémní inteligence+ velká obrazovka, restart moudrosti CHiQ vede průmysl k zahájení nové éry

Díky rychlému rozvoji inteligentní vědy a technologie není televize jen nosičem televizních funkcí, ale také nosičem inteligentního života.Na tiskové konferenci vystoupil Zou Wenhui, výkonný zástupce generálního ředitele a ředitel provozního centra kanálu v ChangHong Meling China. Myslí si, že rok 2019 je pro televizní průmysl mimořádným rokem a společnost ChangHong neustále inovuje, aby vedla toto odvětví vpřed. Obrazovka CHiQ extrémní inteligence ChangHong září na jevišti, předefinuje koncept smart life a inteligence osvítí budoucí mimořádný horizont.

Jako podpora inteligentního domácího displeje a řídícího centra, obrazovka CHiQ s extrémní inteligencí používá platformu Tencent jako sociální nosič, vytváří propojení s technologií Huawei, umožňuje mobilní ekologii pomocí metody vstupu Sogou a vytváří úplné ekologické spojení a plný ekologický obsah, což je další technická inovace smart TV.Podle Wang Diho, produktového manažera obrazovky extrémní inteligence ChangHong CHiQ, má obrazovka extrémní inteligence CHiQ čtyři hlavní funkce: extrémní inteligence-ovládání, extrémní inteligence-přenos, extrémní inteligence-spojení a extrémní inteligence-hraní. Změňte a propojte více scén kdykoli budete chtít, bavte se při FaceTimingu a sociálních sítích pomocí velké obrazovky s rozlišením HD, získejte přístup k oblíbeným hrám, užívejte si herní vizi na velké obrazovce.

Na podzimní akci nových produktů ChangHong CHiQ TV na podzim byly představeny také špičkové velkoplošné televizní televizory CHiQ 82Q6R a třetí generace tříbarevné 4K laserové televize C8UT.Inteligentní televize ChangHong s velkou obrazovkou 82Q6R pokračuje v cestě špičkových uměleckých inovací v televizi a využívá hardwarovou kvalitu Swarovski Crystal Art. Celá technologie IoT AI umožňuje propojení a vzájemné ovládání více značek díky podpoře Dolby Vision a Dolby Atmos. 8K Dolby Cinema přináší uživatelům více než velký vizuální šok.Třetí verze nového tříbarevného laserového produktu C8UT společnosti ChangHong, má vylepšený barevný jas, kvalitu barevné škály, spontánní zvukovou obrazovku, pohodlnou ochranu očí a umělou inteligenci, také je vybavena funkcí extrémní inteligence. Je to tříbarevný laser, který jako jediný v současném průmyslu dokáže 100% uspokojit standardní technologii displeje BT.2020 ultra HD.Špičkový salon průmyslu - lídři diskutují o trendu vývoje inteligentních obrazovek

Jak obrazovka extrémní inteligence CHiQ využívá silnou sílu inteligentní technologie, jak dosáhnout „inteligentního restartu“ a přinést mimořádné vnímání inteligentního života? Během relace rozhovorů pro média pozval generální ředitel společnosti ChangHong pro multimediální průmysl Qin Jiangjun viceprezidenta a tajemníka China Video Industry Association Hao Yabinga, předsedu All View Cloud Wen Jiangpina a místopředsedu Tencent Bot Platform Li Xuezhao, aby společně odpověděli .Z pohledu odvětví je vyšší definice, lepší kvalita zvuku, vyšší výkon zpracování a větší velikost stále vývojovým trendem televizního průmyslu. Televizní průmysl se transformuje z pohánění produktovou technologií na pohánění produkty, aplikacemi, scénami a službami. V tomto procesu trh zdůrazňuje schopnost vědeckých a technologických inovací, schopnost spojovat uživatele a schopnost poskytovat ekologické služby.Optická myš CHiQ vybavená dotykovou aplikací s extrémně inteligentní obrazovkou poskytuje zákazníkům zcela nový zážitek z interakce s televizí. Také řeší problém interakce a poskytuje novou cestu pro průmysl barevné televize. Podpora rychlého přenosu obrazovky 1080p HD, inovace a propojení, vybudování úplného ekologického spojení a ekologického obsahu, také podpoří průmysl barevných televizí pro aplikace WeChat, QQ a další otevřenější ekologické rozšíření „big screen social“, které spotřebitelům poskytne pohodlnější a komplexnější inteligentní domácí zážitek.

Zkušenosti na místě umožnily prvnímu inteligentnímu smart life plánu celého odvětví plně přistát

Wu Dinggang otevřel bránu inteligence a přinesl hostům audiovizuální hostinu.V oblasti zážitkových kombinací scén jsou kuchyň a obývací pokoj jako symbol domova prezentovány ve stejném rovinném prostoru, kombinují se všechny druhy domácích spotřebičů a modelů nábytku a pomocí použití kombinací velkoplošných obrazovek v bydlení na scéně je zobrazen prostor.

Se zralostí technologie AI + IoT bude televize budoucím inteligentním rodinným centrem interakce na velké obrazovce. ChangHong pochopil nový směr „extrémně inteligence+ velké obrazovky“, k celému ekologickému propojení a veškerému ekologickému obsahu pro inteligentní televizi, prostřednictvím posílení sociálních vlastností, aby dosáhl interakce na více obrazovkách, a věří, že více skupin uživatelů se bude navracet do obývacího pokoje.

Mezitím aplikace komunikace v 5G a rozmach „Sledování Olympiády v 8K“ v roce 2020 dále podpoří rozvoj technologie 8K ultra-hd v televizním průmyslu a vytvoří nový růstový prostor pro televizní podniky.V návaznosti na vývojový trend v tomto odvětví vytváří společnost ChangHong, zastoupená obrazovkou CHiQ s extrémní inteligencí, díky své vědecké a technologické síle více vysoce kvalitních domácích spotřebičů pro pronásledovatele kvalitního života a otevírá novou éru plné interakce scén chytrých rodin.